Šiandieninė langų rinka yra pernelyg prisotinta, siūlant įvairias kainų kategorijas. Klientai susiduria su milžinišku profilių kiekiu. Labai sunku išsirinkti nežinant, kokie veiksniai yra svarbiausi. Siekdami padėti pirkėjams išsiaiškinti, kaip pasirinkti tinkamus plastikinius langus, ekspertai atsako į dažniausiai užduodamus klausimus ir pasakoja apie “VEKA” langų privalumus.

Kodėl “VEKA” profiliai turi didelę paklausą?

Patraukli plastikinio lango išvaizda

Žiūrėdami į “VEKA” langą, pastebėsite, kad jų paviršius yra blizgus ir lygus. Spalva visose vietose vienoda. Faktas yra tai, kad įmonės technologai sugebėjo rasti optimalų sprendimą tarp ryškaus ir patrauklaus paviršiaus, kuris yra atsparus mechaniniams pažeidimams. Plastikinis langas – praktiškas bei nepretenzingas priežiūrai. Plika akimi bus matomi skirtumai tarp „VEKA“ profilių ir pigių analogų: netolygi spalva ir įvairūs nelygumai. 

Svarbus “VEKA” produktų privalumas yra ilgaamžiškumas: neturite nerimauti, kad ilgainiui malonus blizgesys taps gelsvo atspalvio. Patikima profilių apsauga nuo agresyvaus aplinkos poveikio garantuoja, kad ji išliks patraukli daugelį metų.

Kokybiškos gumos

Guma yra medžiaga, kuriai būdingas didelis elastingumas, patvarumas, atsparumas vandeniui. Neatsitiktinai “VEKA” technologai pasirinko patikimus verslo partnerius. Dėl langai yra atsparūs temperatūros svyravimams ir drėgmei, bei pasižymi patvarumu. Langai turi būti sandarūs, ypač tai aktualu mūsų klimatui, kai šalta žiemą ir aukšta temperatūra vasarą.

Tvirta konstrukcija

"VEKA" plastikinių langų privalumai

Tam, kad dizainas būtų ne tik patrauklus, bet ir patikimas, būtina pasirūpinti papildoma lango armatūra. Šiems tikslams “VEKA” profiliuose yra tvirtinamas uždarosios sekcijos elementas, esantis centrinėje kameroje. Gaminant produktus, naudojamas specialus padidinto patvarumo plienas. Taigi galima pasiekti tvirtumą ir apsaugoti vartotojus nuo varčios problemų ir būtinybės reguliariai taisyti langą.

Tolygus profilių storis

Profilių kokybė yra išskirtinė langų charakteristika: net jei naudojate geriausius stiklo paketus ir pakviesite patyrusius montuotojus, langų charakteristikos bus prastos, jei langai bus pagaminti iš blogų profilių. Vienas iš pagrindinių pigių profilių trūkumų yra skirtingas sienelių storis. “VEKA” kompanija atidžiai kontroliuoja produktų geometriją visuose gamybos etapuose. Naudojant šiuolaikinę įrangą ir aukštos klasės medžiagas, galima pasiekti sienelių ir pertvarų stabilumo.

Apsauga nuo drėgmės

“VEKA” profilių drenažo kanalas yra pakreiptas, todėl galima išvengti vandens ir metalinių detalių kontakto, užkertant kelią korozijos procesams. Nėra langų konstrukcijų, kurios būtų visiškai apsaugotos nuo drėgmės patekimo. Tačiau, jei nukreipiate vandenį, kad šis nekontaktuotų su furnitūra, plastikiniams langams nebus neigiamų pasekmių.

"VEKA" plastikinių langų privalumai

Didelis plastikinių langų profilių asortimentas

Pasirinkę “VEKA” profilius, būsite nustebinti, kokie įvairūs jie gali būti. Įvairios formos, spalvos, dydžiai, charakteristikos – kiekvienas klientas galės pasirinkti idealų modelį. Profiliai pateikiami skirtingose kainų kategorijose.