Šiomis dienomis automobilis yra ko gero neatsiejama daugelio žmonių gyvenimo dalis. Nuosava transporto priemonė yra labai didelis privalumas, kuris leidžia nuveikti savo kasdienius rutininius darbus kur kas greičiau ir paprasčiau. Kiekvienas žmogus, kuris turi savo nuosavą automobilį, gali sutaupyti bent po penkias valandas kiekvieną savaitę vien važiavimui į darbą ir grįžimui iš jo. Tačiau, svarbu suvokti, kad turint automobilį reikia juo tinkamai rūpintis. Vienas iš svarbių elementų yra vasarinių padangų keitimas.

 

Vasarinės padangos turi būti keičiamos laiku. Tam, kad būtų saugu važiuoti ir nekeltume pavojaus nei sau, nei kitiems eismo dalyviams, turime jas deramai prižiūrėti. Vasarinių padangų protektoriaus gylis turi būti ne mažesnis nei 1,6 milimetrų. Protektoriaus gylį galima labai paprastai pasitikrinti savarankiškai – galima tiesiog stebėti ant padangos esantį gylio indikatorių. Tačiau, jei nežinote kaip jį rasti arba nepasitikite savo jėgomis, visuomet galite naudoti specialų padangų protektoriaus gylio matuoklį, su kuriuo galėsite išmatuoti tikslius duomenis.

 

Labai svarbu tinkamai rūpintis savo padangomis ir laiku įsigyti naujas. Nuo to priklauso ne tik jūsų, bet ir jūsų artimųjų saugumas kelyje. Taip pat, svarbu žinoti, kad vairuojant automobilį su netinkamomis padangomis iškyla rizika, kad jus kelyje sustabdys policijos pareigūnai ir išrašys jums baudą.

 

Vasarinės padangos – https://beriva.lt/lt/padangos/vasarine