Neutralizuotų durpių pagrindu pagamintas universalus substratas bus nepamainomas sodininkystėje, gėlininkystėje, miškininkystėje, aplinkos apželdinimui ir kitiems darbams. Jis idealiai tinka grunto kokybės gerinimui, augalų tręšimui. Universaliame substrate esančios mineralinės medžiagos užtikrina sklandų augalo šaknų vystymąsi ir optimalią mitybą, tinka kone visiems augalams. Skaitykite ir sužinokite daugiau apie šį produktą bei jo pritaikymo galimybes.

Kodėl verta naudoti universalų substratą?

Durpių substratas vertingas ne tik tuo, kad turi plačias panaudojimo galimybes, bet taip pat dar ir todėl, jog užtikrina kokybišką augalo augimą, geresnį derlių ir dar puikesnius rezultatus, kuriuos būtų sunku pasiekti naudojant įprastas priemones. Universalūs substratai gaminami naudojant specialias technologijas, jie yra praturtinti dideliu kiekiu įvairių trąšų bei mikroelementų, užtikrinančių dar greitesnį ir geresnį augalo vystymąsi.

Praktiniai patarimai universalaus substrato naudojimui

Tam, kad būtų pasiekti geriausi produkto naudojimo rezultatai ir gautumėte iš jo maksimalią įmanomą naudą, naudinga atsižvelgti į specialistų patarimus. Pirma, prieš naudojant substratą, rekomenduojama jį sudrėkinti. Antra, palankiausias augalų persodinimo laikas yra esant vėsiam orui. Panaudotą substratą taip pat galima pakartotinai naudoti daržo ar sodo žemei pagerinti. Daugiau informacijos apie substrato sudėtį bei kitas panaudojimo galimybes sužinosite susisiekę su specialistais.

Aukštos kokybės universalus substratas lengvam ir patogiam naudojimui! Įgyvendinkite daugelį žemės ūkio poreikių dar greičiau ir paprasčiau.