Tristar padangos yra Kinijoje pagamintos padangos, atspindinčios biudžetinį rinkos segmentą. Prekės ženklo asortimentas apima vasarines, žiemines ir sezono padangas, skirtas visiems populiariems modeliams ir prekių ženklams. Naudodamiesi pažangiomis technologijomis ir taikydami dabartines tendencijas, bendrovės inžinieriams pavyksta žengti vieną žingsnį į priekį nuo Europos konkurentų.

Tristar padangos: apžvalgos, pranašumai ir savybės

Jaunas prekės ženklas, Kinijos bendrovės „China Tires Distribution“ padangų gigantas, užtikrintai užima vis daugiau ir labiau pasitikinčių rinkos pozicijomis. Gamyboje naudojamos naujausios technologijos, o kurdami naujus modelius, jie naudojasi naujausiais padangų pramonės pasiekimais ir įkūnija pažangiausias technologijas, o nuolatinė ir griežta gumos gaminių kokybės kontrolė palaiko aukštus gamybos standartus tinkamu lygiu.

tristar padangos„Tristar“ padangų gamintojo šalis yra Kinija, o šiandien prekės ženklo produktai yra eksportuojami į NVS šalis ir Europą, kiekvienais metais apimant vis daugiau geografijos. Puikus sukibimas su sausu ir šlapiu asfaltu, efektyvus skysto purvo pašalinimas iš protektoriaus kontaktinio paviršiaus, saugumas ir patikima kontrolė – tai nėra visas sąrašas akivaizdžių „Tristar“ padangų pranašumų.

Viena iš prekės ženklo populiarumo paslapčių yra rūpinimasis grįžtamojo ryšio gavimu. Įmonės specialistai atidžiai tiria vartotojų atsiliepimus ir norus, atsižvelgia į gautą informaciją kuriant naujus modelius ar tobulinant esamus.

Tristar padangos: asortimentas

„Tristar“ ratų asortimentas apima visų tipų transporto priemones:

  • Automobiliai;
  • Mikroautobusai;
  • SUV klasės automobiliai;
  • Komercinis transportas
  • Sunkvežimiai.

Iki šiol įmonė gamina daugiau nei 150 dydžių padangas. Be to, nepertraukiamai veikiantis plėtros ir inovacijų skyrius kiekvienais metais siūlo 15–20 naujų modelių, paruoštų serijinei gamybai, pranoksdami net garsųjį „Maxis“ prekės ženklą.

tristar padangos

„Tristar“ specifikacijos

  • Energijos vartojimo efektyvumas. Dėl optimizuoto dizaino, inovatyvios gumos mišinio sudėties, taip pat dėl ​​unikalaus padangos protektoriaus rašto, ekonomiškiau sunaudojama degalų, nes sumažėja pasipriešinimas riedėjimui.
  • Draugiškumas aplinkai. Junginio sudėtis yra suprojektuota taip, kad būtų kuo mažiau kenksmingų medžiagų išmetimo į atmosferą.
  • Trumpas stabdymo kelias. Speciali ratų konstrukcija, sudėtinis ir apgalvotas protektoriaus raštas leidžia sumažinti stabdymo kelią.
  • Akustinis komfortas. Dėl salone sugertos vibracijos sukuriamos patogiausios važiavimo sąlygos.
  • Dizainas. Daugumos „Tristar“ padangų protektoriaus raštas yra asimetriškas. Dėl to pagerėjo vairavimo savybės ir pailgėjo eksploatavimo laikas, nes krovinys tolygiau paskirstomas per visą rato paviršių.