Triangle padangos gaminamos Kinjoje, tačiau kinų kalba ne visada reiškia prastą kokybę. Puikus to pavyzdys yra Kinijos pagamintos padangos „Triangle“. Keturiasdešimties metų istoriją turintis prekės ženklas, žymūs partneriai („Nissan“, „Goodyear“, „Volvo“, „Caterpillar“, „Suzuki“ ir kiti), 158 pasaulio šalių pardavimo rinka, keturiolikta vieta pasauliniame reitinge, metinis 20 milijonų vienetų eksportas – įspūdingas, ar ne?

triangle padangosKadaise buvusi maža įmonė, tenkinanti vieno miestelio poreikius, šiandien ji yra pasaulio pramonės lyderė ir didžiausia padangų gamykla Kinijoje (jų yra apie 250 Vidurinėje Karalystėje!). Jei bent kartą Europos ar Amerikos vartotojams apie „Triangle“ padangų gaminius būtų nepalankios apžvalgos, įmonė vargu ar būtų pasiekusi tokį pripažinimą.

Šiek tiek istorijos

Būsimos padangų gamyklos pamatinis akmuo buvo padėtas 1976 m., O po dvejų metų įvyko didžiulis įmonės atidarymas Veihai mieste. 0 prekės ženklo produktai jau galėjo būti parduodami nuo 1980 m .: būtent tuo metu vardas buvo įregistruotas prekybos rūmuose.

1985 m. Pirmosios konvejerį paliko pirmosios pramoninio didelio skersmens padangos, „2,5–5,5 colių padangų komplektas“. Šiandienos bendrovės asortimente yra ne tik stambaus dydžio, bet ir standartinės įstrižinės bei radialinės padangos. Jie aprūpinti autobusais, specialia įranga, sunkvežimiais ir, žinoma, keleiviniais automobiliais. Galima įsigyti daugiau nei šimto dydžių Triangle padangų, įskaitant 110 dydžių radialines padangas ir 100 dydžių įstrižaines. Abiem yra pritaikyti 900 protektoriaus rašto variantų.

Garsieji „Triangle“ grupės partneriai jau buvo paminėti. Ypač produktyvus buvo bendrovės bendradarbiavimas su tokiu milžinu kaip Goodyear. Amerikiečiai pasidalino novatoriškomis technologijomis su kinais ir gavo galimybę gaminti dalį savo produktų „Triangle“ patalpose. Be technologijos, gamintojo pasididžiavimas yra įranga, pagaminta ne kur kitur, o Nyderlanduose, taip pat žaliavos. Jei Ukrainoje jie vis dar užsiima dirbtiniu gumos pakaitalu, tai Triangle kaučiukas gaminamas tik iš natūralaus.triangle padangos

Apie populiariausią

Be pavydėtinos kokybės, nurodytos markės kiniškos padangos išsiskiria ir kaina, kuri yra prieinama daugumai vairuotojų.

Triangle padangos TR777 – patrauklios žieminės padangos. Jie buvo specialiai suprojektuoti judėti neigiamos temperatūros sąlygomis ant apledėjusių ar padengtų sniego (infuzijos) plutos drobėmis. Padangos išsiskiria šoniniu stabilumu, trumpu stabdymo atstumu, galimybe visiškai valdyti automobilį net ir sunkiausiose situacijose. Ir tegul kaina netrikdo garsių prekės ženklų gerbėjų. Remiantis vartotojų atsiliepimais: Triangle yra lygiai du kartus geresnis nei tie, kuriuos už tą pačią kainą siūlo Prancūzijos, Amerikos ar Vokietijos gamintojai.

Tačiau vasaros modelis „Triangle TR918“ skirtas greitojo vairavimo mėgėjams. Dėl įdomaus dizaino bet kurio automobilio išvaizda tampa tobulesnė ir harmoningesnė. Ypatingas dėmesys gaminant šias padangas buvo skiriamas gumos mišinio sudėčiai. Jis kruopščiai parinktas ir subalansuotas, todėl padangų tarnavimo laikas žymiai pailgėja. Jų sukibimo su važiuojamąja dalimi savybės nėra panašios į panašią kategoriją, o speciali griovelių sistema, greitai nukreipianti vandens ir purvo srautus, užtikrina minimalų akvaplanavimą.

triangle padangosManevringos, mažai triukšmingos ir degalus taupančios „Triangle TR968“ padangos bus įvertintos visų sportinio vairavimo entuziastų. Pagrindinis kriterijus renkantis tokias padangas visada buvo ir bus kokybė, kuri autostradoje prilygsta saugos koncepcijai. Kinijos modelis visiškai atitinka visus reikalavimus, keliamus sportinėms padangoms: saugus, patikimas, su minimaliu akvaplanės išdėstymu, stabilus, puikiai reaguoja į vairavimo judesius.

Triangle padangos  TR968 bruožai yra kryptinis protektoriaus raštas, aukštas sukibimo lygis, patobulinta padangų konstrukcija ir triukšmingumas, pasiektas naudojant bevapį mišrų rėmą. Padangos yra apsaugotos nuo perkaitimo ir yra skirtos ilgalaikiam intensyviam naudojimui.