Taurus padangos – pasaulinės klasės padangos, visiškai atitinkančios visus turimus kokybės ir saugos standartus. Padangos gaminamos griežtai kontroliuojant „Michelin“ kompanijai, gaminant šios įmonės technologijos naudojamos kartu su optimalia gumos mišinio sudėtimi. „Taurus“ yra vienas iš „Michelin“ projektų, kuriam pasisekė ir jis buvo paklausus visur. Gumos gamyboje koncernas naudoja novatorišką įrangą ir atsižvelgia į tarptautinius gaminių kokybės ir saugos standartus.

Ar verta pirkti Taurus padangas?

Taurus padangos išsiskiria padidėjusiomis eksploatacinėmis savybėmis, ilgaamžiškumu, ilgu tarnavimo laiku, saugumu ir patikimu valdymu. Taigi įmonė gamina patikimą kaučiuką, turintį padidintą darbo resursą ir aukščiausios klasės technines savybes.

Taurus padangos

Dauguma guminių modelių yra skirti naudoti lengvuosiuose ir sunkvežimiuose, taip pat dideliuose džipuose ir mikroautobusuose. Taigi padangos turi didelę keliamąją galią ir turi specialią struktūrą, kad galėtų susidoroti su padidėjusiomis apkrovomis. Padangos „Taurus“ turi sustiprintą ir tvirtą plieninį rėmą, taip pat galingas šonines sritis. Tai garantuoja gumos apsaugą nuo pradūrimų, deformacijų ir pažeidimų, taip pat apsaugą nuo pjūvių.

Pagrindiniai „Taurus“ padangų pranašumai yra šie:

  • pirmos klasės vilkimo savybės;
  • atsparumas akvaplanavimui;
  • minimalus stabdymo kelias;
  • didelis valiutos kurso stabilumas;
  • greitas ir tikslus reagavimas į vairo posūkius;
  • minimalus triukšmo efektyvumas.

Inžinieriai į kūrimą žiūri ypač atsakingai ir dėmesingai. Paruoštos padangos visiškai atitinka aukštus Europos standartus. Taigi gaminant kaučiuką naudojamos tik ekologiškos žaliavos, kurios nekenkia aplinkai. Po pagaminimo patikrinama, ar visos padangos atitinka reikalavimus. Dėl griežtos visų gamybos procesų kontrolės pirkėjas gauna aukštos kokybės padangas, kurios ilgai tarnaus be deformacijų ir trūkumų.

Kurdamas visus modelius, gamintojas rėmėsi patogumu judant, lengvumu valdyti ir užtikrintai manevruoti. Padangos yra saugios dėl apgalvoto protektoriaus rašto ir naujovių naudojimo kuriant.

Vasarinės ir žieminės Taurus padangos

taurus padangos„Taurus“ padangos turi platų asortimentą, o kiekvieno modelio protektoriaus dizainas yra unikalus. Dėl nuolatinių tobulinimų koncernas gamina padangas, skirtas įvairioms važiavimo rūšims. Taigi, jei vairuotojas savo automobiliu važiuoja nedideliu greičiu miesto greitkeliais, galite pasirinkti patikimas ir patvarias padangas, garantuojančias pirmos klasės sukibimą su sausu ir šlapiu asfaltu.

Vairuotojams, mėgstantiems judėjimą dideliu greičiu, gamintojas paruošė platų sportinių padangų pasirinkimą su optimalia konstrukcija, leidžiančia greitai įsibėgėti iki maksimumo ir užtikrintai manevruoti nepriklausomai nuo greičio. „Taurus“ visų ratų pavarų savininkams teikia visų rūšių ratus, skirtus važiuoti tiek miesto sąlygomis, tiek nešvariais keliais ar nelygiu reljefu. Juos lengva pastebėti pagal specialų protektoriaus modelį su ryškiais padalytais blokais. „Taurus“ padangos turi labai efektyvią drenažo sistemą, užtikrinančią saugų judėjimą purvu ir šlapiais gurkšniais, apsaugančias nuo akvaplaningo.