Apgamai yra rudos pigmentinės dėmės, kurios atsiranda ant odos tiesiog savaime, laikui bėgant. Neretai apgamai gali kelti pavojų sveikatai, todėl svarbus apgamų šalinimas, kuris yra atliekamas profesionalioje grožio klinikoje. Didesni apgamai turi būti nedelsiant pašalinti, kad nekeltų grėsmės sveikatai ir netrukdytų normaliam gyvenimui. Sužinokite daugiau apie apgamų šalinimą skaitydami šį straipsnį ir nedelskite kreiptis į patyrusius dermatologus.

Kokius apgamus būtina pašalinti?

Kenksmingi yra, be abejo, ne visi apgamai. Mažos pigmentinės dėmės dažniausiai netrukdo ir nekelia jokio pavojaus – jas galite palikti ramybėje. Tačiau pastebėjus ant odos didelį apgamą, verta sunerimti, nes jis gali būti piktybinis. Apžiūros metu tai nustatys patyręs odos gydytojas. Tokius apgamus reikia saugoti nuo saulės šviesos, atsargiai degintis, naudoti stiprų saulės kremą. Svarbu jų neliesti, nekrapštyti, didelius apgamus vertėtų saugoti ir nuo trinties su rūbais bei bet kokio kito kontakto.

Visų šių rūpesčių galite lengvai išvengti, jei atvyksite į kliniką juos pašalinti. Apgamų šalinimo procedūros yra atliekamos naudojant modernias lazerines arba chirurgines technologijas, jos beveik neskausmingos ir nekelia pavojaus sveikatai. Maža to, atgausite gražią odos išvaizdą, todėl kartu pasirūpinsite ne tik odos sveikata, bet ir jos grožiu.

Patyrę klinikos gydytojai užtikrins, jog apgamų šalinimas būtų atliekamas skaudžiai ir nesukeltų skausmo. Pasirūpinkite savo odos sveikata jau dabar!