Atrodytų, kad kas jau kas, tačiau rūbai moterims bestdress.lt šiandien yra ypač puikiai pažįstamas dalykas – juk didžioji dalis egzistuojančių parduotuvių ir yra skirtos būtent moteriškajai auditorijai ir būtent merginos bei moterys yra dažniausios prekybos centrų lankytojos. Vis dėlto, nors rūbai moterims ir užima kur kas didesnę rinkos dalį nei rūbai vyrams ar vaikams, dėmesį verta atkreipti į tai, kad rūbai moterims yra viena iš tų temų, kuria galima pasakyti labai daug įdomių ir netikėtų faktų. Tad kviečiame su jais susipažinti. 

Kad moterys mėgsta apsipirkti kur kas labiau nei vyrai, tai – tikrų tikriausia tiesa ir rūbai moterims, sudarantys didesnę pasiūlos dalį nei rūbai vyrams, iš tikrųjų yra puikus įrodymas. Tačiau, ar kada nors apskritai susimąstėte, kiek laiko šiam tikslui skiria moterys? Paskaičiuota, kad statistinė moteris per gyvenimą praleidžia net 30 000 valandų apsipirkdama. 

Akivaizdu, šis skaičius – labai slidus. Tačiau, ar galėtų būti kitaip – juk būtent moterys net kelis kartus per dieną pagalvoja apie apsipirkimą ir apie tai, kad joms reikėtų įsigyti naujų drabužių, batelių ar aksesuarų. 

Rūbai moterims yra gaminami iš pačių įvairiausių medžiagų. Tačiau, jei kalbėtume apie dažniausiai naudojamas, nesunku būtų pastebėti, kurios iš jų yra pačios populiariausios. Pasirodo, pirmauja ši ketvertukas: viskozė, medvilnė, linas ir poliesteris. Iš tiesų, nieko keista, kodėl būtent šios medžiagos yra dažniausiai naudojamos moteriškiems drabužiams siūti: jos – lengvos, puikiai praleidžia orą, lengvai apdirbamos, malonios liesti, tinka įvairiems drabužiams siūti. 

Šiandien vienas populiariausių vasaros drabužių moterims yra šortai, Ir iš tiesų – šis drabužis labai patogus, tad, nieko keista, kodėl šiandien šortai moterims sudaro tokį didelį pasirinkimą. Tačiau, dėmesį verta atkreipti į tai, kad net iki pat Antrojo pasaulinio karo, moterys šortų viešumoje nedėvėdavo. 

Mini sijonai – vienas populiarių drabužių moterims. Tačiau tik nedaugelis žino, kad pirmasis toks drabužėlis buvo sukurtas tik 1965 metais.

Na, o pabaigai – dar vienas, tiesa, labai nuotaikingas faktas. Ar žinojote, jog anksčiau Islandijoje buvo tikėta, jog jei moteris per Kalėdas negaus naujos gražios suknelės ar bet kokio kito drabužėlio, tai ją… po švenčių suvalgys didelė juoda katė.