Langai Vilniuje ir jų pardavimo vietos

Vilniečių prašymu apžvelgiame plastikinius langus ir jų gamintojus, pardavimo vietas. Taigi apie plastikinius langus. Kokių gamintojų langai parduodami Vilniuje? Čia galima įsigyti praktiškai visų žymiausių gamintojų langus. Taip pat Lietuviškų, Vilniuje, Kaune gaminamų langų. Vieni garsiausių gamintojų tai: REHAU, ALUPLAST, VEKA, TROCAL, KBE, KOMMERLING, SALAMANDER, SCHUCO, DECCO, PLASTIMET, GEALAN, WITAL. Tai tie prekių ženklai, kuriuos renkamės dažniausiai. Galite pastebėti, kad tai Vokiški, Lenkiški plastikinių langų gamintojai. Šios dvi valstybės yra lyderiai, plastikinių langų gamyboje. Vokiški gamintojai yra vertinami visame pasaulyje ir tikriausiai nereikia priminti dėl ko. Kokybė. Vokiški gaminiai yra kokybiški. Tuo tarpu Lenkijos gamintojai garsėja tarp vidutinės klasės vartotojų. Tai ko gero geriausias kainos ir kokybės santykis. Bet kokiu atveju geri ir Vokietijoje ir Lenkijoje pagaminti langai, pagrindas koks langų profilis bus pasirinktas.

Koks profilis geriausiai tinka nuosavam namui?

Vieno teisingo atsakymo nėra. Vieni pardavėjai rekomenduoja vieną profilį, kiti kitą. Viskas priklauso nuo namo, koks jis? Iš kokių medžiagų pastatytas? Vienas geriausių patarimų, tai jeigu namo šiluminė varža yra aukšta, tada rinktis „Premium“ klasės plastikinius langus. Nuosavų namų šeimininkai gali reguliuoti namo šilumą, tad svarbu, kad jis būtų šiltas. Kad tiek langai, durys nepraleistų šalčio ar būtų maksimaliai aukštų techninių savybių.

Kodėl verta pirkti „EKO“ langus?

Pradedant kalbėti apie „EKO“ klasės langus, verta žinoti tai, jog šie langai yra skirti vidutiniam vartotojui. Gera kaina ir tinkamos techninės savybės. Kaip jau minėjome, kainos ir kokybės santykis yra svarbus, tad tokie langai dažniausiai keliauja į būtų savininkų namus. Tokios klasės ar profilio plastikinius langus galima rasti praktiškai kiekvieno plastikinių langų gamintojo asortimente. Tiek Vilniuje, tiek Kaune galima įsigyti tokių langų, tad nebus sudėtinga surasti langus parduodančią kompaniją. Kaip jau ne kartą minėjome, nepamirškite pasiteirauti dėl langų montavimo. Pasitaiko atveju, kada plastikinių langų pardavėjai tokių langų profilius parduoda be montavimo paslaugos, o tai nėra gerai vartotojui. Geriausia, kada visus darbus atlieka viena įmonė. „EKO“ langai nereiškia, kad nusipirksite prastų techninių charakteristikų langus. Nereikia galvoti, kad vidutinės klasės langai yra blogi ir neverti dėmesio. Tokie langų profiliai, kuriami siekiant patenkinti mažas pajamas uždirbančių klientų poreikius. Gamintojai supranta, kad negalite sau leisti įsigyti pačių kokybiškiausių produktų, tad siūloma kainos ir kokybės santykis.

Kaip atrodo plastikiniai langai interjere? Peržiūrėkite šią langų galeriją: