Seifai yra daugelio pasirinkimas, kuomet norima apsaugoti vertingą turtą nuo pašalinių asmenų. Plačiame seifų asortimente rasite itin didelį, įvairiems poreikiams specialiai pritaikytą pasirinkimą. Kiekvienas seifas yra tam tikro tipo ir pasižymi specifiniais privalumais bei galimybėmis, kuriomis jį geriausia pritaikyti. Sužinokite daugiau apie seifų pasirinkimą ir atraskite labiausiai tinkamą seifą, patikimai tarnausiantį Jūsų poreikiams.

Seifas pagal Jūsų poreikius

Nesvarbu, ką ruošiatės laikyti seife – dokumentus, ginklus, pinigus ar kokias kitas brangenybes. Plačiame seifų asortimente rasite specialių seifų įvairiems poreikiams. Tiekiami specialūs ginklų seifai, dokumentų seifai, metalinės dėžutės pinigams ir kt. Specialūs sieniniai ar grindiniai seifai bus puikus sprendimas norint paslėpti saugomą turtą sienoje, grindyse ar kokioje kitoje netikėtoje vietoje. Jūs taip pat rasite specialių apsauginių stalčių ir kitų produktų pasirinkimą visuomet geromis kainomis.

Papildomos seifų dalys

Jeigu seifo neužtenka ir norite įsigyti papildomų jo dalių, rasite platų pasirinkimų asortimentą. Teikiamos įvairios papildomos dalys seifams: durų spynos, rankenos, cilindrai, atramos, elektromagnetinės sklendės, fiksatoriai ir daug daugiau! Galimų variantų pasirinkimas tik auga ir dar augs. Seifų tiekėjai pasirūpino, kad Jūsų poreikiams nieko netrūktų ir rastumėte viską, ko reikia saugių seifų įrengimui.

Aukštos kokybės, patikimų gamintojų pristatomi seifai užtikrins visokeriopą saugomų daiktų apsaugą. Įsigykite norimų seifų rūšių už gerą kainą!