Vis daugėja įmonių, kurio veikla yra susijusi su miškų priežiūra bei sprendimais. Įdomu tai, kad nemaža dalis galvoja, kad tokio pobūdžio veiklą vykdančios vykdo tik miškų supirkimas. Ir nors miško supirkimas iš tiesų yra viena veiklos krypčių, klaidinga būtų manyti, kad jokie kiti sprendimai nėra siūlomi. Taigi, ką dar siūlo šios įmonės?

Prekyba miško sodinukais

Kai matome suaugusį mišką, pamirštame, jog jis šiaip sau tikrai neatsirado – kažkas turėjo įdėti labai daug pastangų, kad šis miškas dabar būtų toks, koks yra. Taigi, vadinasi, kažkas turėjo tą mišką pasodinti. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie šį laikmetį – jei norime, kad po daugelio metų sužaliuotų miškas, tai turime šiandien jį pasodinti. Na, o, kad ta galėtume padaryti, reikalingi miško sodinukai. Taigi, tai yra viena iš įmonių, kurios vykdo miško supirkimą, veiklos krypčių – prekyba sodinukais.

Miško sodinimas

Vis dėlto, ne visi nori ar turi laiko rūpintis miško sodinimu, todėl kartais reikalinga profesionalų pagalba. Verta pastebėti, kad įmonės, kurios vykdo miško supirkimą, neretai teikia ir miško sodinimo paslaugą. Ir tai yra puikus pasirinkimas, kurie nori, kad miškas būtų apsodintas kokybiškai bei taisyklingai.

Žemės ruošimas sodinimui

Beje, prieš atliekant miško sodinimą, būtinas specialus ir žemės paruošimas. Tačiau, jei siekiate sutaupyti laiko ar tiesiog nežinote, kaip tą žemę reikia paruošti, profesionalų paslaugos gali tapti puikiu sprendimu – įmonės, kurios teikia miško supirkimo paslaugą, dažniausia siūlo ir žemės ruošimo sodinimui paslaugą.

Medienos supirkimas

Įmonės, kurios superka mišką, dažniausia superka ir medieną, taigi, jei turite daug medienos, tačiau nežinote, kur ją parduoti, supirkimas gali tapti puikia išeitimi. Ypač paklausūs yra beržo, drebulės, spygliuočių rąstai, o taip pat ir malkinė mediena.

Taigi, kaip matyti, nors miskusupirkimas.lt ir yra labai populiarus pasirinkimas, dažniausiai siūloma ir daugiau paslaugų. Ir tai ypač džiugina, kadangi kiekvienas gali rinktis tai, kas aktualu. Beje, verta priminti ir tai, kad dėl paslaugų suteikimo dažniausiai būtina susitarti iš anksto.