Miško pirkimas yra viena iš veiklų, kuriomis užsiima miškus kertančios įmonės. Siūloma parduoti mišką geromis kainomis tam, kad būtų didžiausia įmanoma nauda tiek pardavėjui, tiek mišką perkančiai įmonei. Sužinokite daugiau apie miško pirkimą, kokiomis sąlygomis galite parduoti mišką ir atraskite gerą kainą pasiūlysiančius miško pirkėjus.

Miško pirkimo sąlygos

Miškas gali būti perkamas kartu su žeme, arba be žemės, t.y tik išsikirtimui. Trumpai išsiaiškinkime, kuo skiriasi šie du būdai, kokie yra jų privalumai ir trūkumai.

Kuomet parduodate mišką su žeme, Jūs netenkate nuosavybės į žemę, tačiau tuo pačiu išsivaduojate nuo visų rūpesčių, susijusių su dokumentų tvarkymu ir įstatymais, nes visu tuo užsiima mišką nusipirkusi įmonė. Jums taip pat neteks prisiimti jokios atsakomybės, jeigu kažkas bus padaryta neteisingai. Pardavę mišką su žeme iš karto gausite pinigus, todėl tai paprastas, patogus ir greitas būdas.

Parduodant mišką be žemės, o tik išsikirtimui, Jūs išsaugote nuosavybės teisę į savo mišką, tačiau visas procesas gali užtrukti kur kas ilgiau, nei parduodant mišką su žeme. Šiuo atveju, neišvengsite tam tikrų rūpesčių, reikės sumokėti kai kuriuos mokesčius. Daugiau sužinosite susisiekę su miško kirtimu užsiimančiomis įmonėmis. 

Miško pirkimas visada gera kaina! Neparduokite miško nepasitarę su specialistais, kurie padės priimti geriausius įmanomus sprendimus pagal konkrečią situaciją.