„Kormoran“, įkurta 1994 m., Gamina automobilių padangas ir ratus. Tai yra viena iš daugelio „Michelin“ dukterinių įmonių. Tarp antrinių koncerno prekių ženklų bendrovė užima pirmaujančią poziciją pagal savo gaminių kokybę, pardavimo apimtį ir modelių asortimentą įvairiems metų sezonams ir transporto priemonių kategorijoms. Gamybos įmonės yra Serbijoje, Lenkijoje, Rumunijoje ir Vengrijoje. Kormoran padangos yra labai patikimos ir nebrangios.

Prekės ženklo padangos per trumpą laiką įgijo didžiulį populiarumą tiek tarp paprastų pirkėjų, tiek tarp automobilių gaminančių kompanijų. Į įvairių markių ir klasių transporto priemonių gamyklinę įrangą įtraukta daug padangų. Šios markės automobilių guma yra vertinama už aukščiausią kokybę, patikimumą, ištvermę ir ilgaamžiškumą. Visos sezono, žieminės ir vasarinės padangos užtikrina saugų vairavimą ir užtikrina aukštą komforto lygį bet kokiomis oro sąlygomis. Kormoran padangos yra tikrinamos ir tikrinamos, todėl jos atitinka visus tarptautinius kokybės ir saugos standartus. Gamintojas nuolat stengiasi pagerinti gaminio savybes ir išplėsti savo asortimentą.

Kormoran padangos

Pirkite „Kormoran“ vasarines ir žiemines padangas

„Kormoran“ gamina padangas įvairių tipų transporto priemonėms, tačiau prioritetas teikiamas padangų gaminiams sunkvežimiams gaminti. Šiai kategorijai priklauso priekinės, galinės, varančiosios ašies ir prikabinami modeliai.

Inovacijų ir pažangiausių metodų panaudojimas kuriant gaminius leidžia gaminiams parodyti didelius darbo išteklius, puikų laikomumą, produktyvumą ir sugebėjimą visose šalyse. Kiekvienam metų sezonui yra sukurta guma, kuri yra maksimaliai pritaikyta oro sąlygoms ir sunkiųjų transporto priemonių poreikiams. Kompoziciją sudaro specialūs komponentai, nustatantys įvairių rūšių stiprumą, atsparumą dilimui ir pažeidimus. Gamintojas

„Kormoran“ siekia gaminti mažo pasipriešinimo riedėjimui žiemines ir vasarines padangas, kad padidintų degalų ekonomiją. Stiprios ir maksimaliai sustiprintos konstrukcijos puikiai atlaiko apkrovų poveikį, išorinių veiksnių įtaką ir nedeformuojasi per visą eksploatavimo laiką. Žieminės ir vasarinės Kormoran padangos yra atsparios dilimui, o tai teigiamai veikia modelių patvarumą. Jo pranašumas taip pat yra atsparumas aukštai ir žemai temperatūrai. Dėl to, nepaisant oro sąlygų, žieminės ar vasarinės padangos palaiko aukštos kokybės sukibimą su kelio danga. Naudojant protektorių kompiuterinio modeliavimo technologijas galima nuolat gerinti vairavimo savybes. Dėl konstrukcinių blokų ypatybių užtikrinamas efektyvus ir greitas stabdymas, judėjimo stabilumas, mažo triukšmo modeliai ir užkertamas kelias slysti vandeniui.

Geriausios „Kormoran VanPro B2“, „Kormoran SUV Summer“, „Kormoran VanPro“ vasarinės padangos yra patogios ir lengvai valdomos.

Padangos, skirtos naudoti atšiauriomis žiemos sąlygomis, „Kormoran SnowPro B2“, „Kormoran SUV Snow“, „Kormoran VanPro Winter“ užtikrina stabilų ir saugų judėjimą slidžiais keliais.

kormoran padangosViso sezono padangos, kurias gamina „Kormoran“, puikiai tinka švelniam klimatui.

Padangų prekės ženklas „Kormoran“ suteikia visišką kelių padėties kontrolę, patogų ir užtikrintą vairavimą užtikrinant deramą saugos lygį.

Kataloge yra įvairių sezonų „Kormoran“ padangų modeliai: žieminės Kormoran padangos, vasarinės Kormoran padangos, visureigės padangos.