Jei dar tik kuriate savo namų aplinką, o galbūt, nusprendėte atnaujinti jau esamą, tokiu atveju, to tikrai nepavyks padaryti be augalų. Būtent jie į jūsų namų aplinką gali įnešti labai daug žalumos ar ryškių spalvų, o taip pat – žavesio, estetikos bei išskirtinio patrauklumo. Vistik, taip pat reikia pastebėti, kad šiandien augalų įvairovė yra didesnė nei bet kada anksčiau, todėl būtina rinktis atsakingai. Kad išsirinkti būtų paprasta, verta žinoti, kuomet vienas ar kitas augalas yra puikus pasirinkimas. Taigi, šį kartą kviečiame sužinoti, kuomet koloninė tuja – dėmesio vertas sprendimas.

Tinka ir pavieniam sodinimui, ir gyvatvorėms

Yra tokių augalų, kurie tinka tik pavieniam sodinimui arba tik gyvatvorėms formuoti. Vistik, koloninė tuja yra labai maloni išeitis, ji kuo puikiausiai tiks ir vienu, ir kitu atveju. Tiesa, reikėtų prisiminti ir tai, kad jai šios rūšies tujas nuspręsite sodinti pavieniui, tai medelius reikėtų reguliariai apkarpyti, tokiu būdu bus reguliuojamas ne tik aukštis, bet ir išgaunamas dekoratyvus vaizdas.

Puikiai tinka normalaus drėgnumo prie smėlio ir lengvo priemolio dirvoje

Jei nežinote, kokį augalą pasirinkti, kartais ypač puikiu orientyru gali tapti dirvos tipas. Taigi, verta atminkite, kad koloninės tujos tikrai verta sodinti tuo atveju, jei dirvos tipas yra normalaus drėgnumo priesmėlis arba lengvas priemolis.

Sodinimui tinka įvairus laikas

Yra ypač nemažai augalų, kuriuos galima sodinti tik tam tikrą laiko tarpą ir jis, kaip taisyklė, būna labai trumpas. Taigi, jei jau taip nutinka, kad darbas nebuvo atliktas laiku, tenka laukti kitų metų. Vistik, tai negalioja šios rūšies tujoms, kadangi jos gali būti sodinamos nuo pat ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens.

Sodinamos iš vazonėlio lengvai prigyja

Ieškote tokių augalų, kurie, pasodinti iš vazonėlio, lengvai prigytų? Koloninės tujos – būtent tokios.

Tinka kuriantiems ir klasikinę, ir modernią namų aplinką

Džiugina ir tai, kad šios rūšies tujos tikrai papildys ir modernią, ir klasikinę namų aplinką.

Taigi, kaip matyti, koloninė tuja yra idealus pasirinkimas įvairiais atvejais. Išnaudokite puikias šio augalo galimybes jau šiais metais.