Jei esate vienas iš tų senjorų, kurie rūpinasi savo sveikata, tuomet slaugos centras yra būtent tai, ko Jums reikia. Slauga yra svarbi kiekvienam vyresnio amžiaus žmogui. Ne paslaptis, jog vyresnio amžiaus žmonės dažniau serga ir skundžiasi prasta savijauta, nuovargiu. Jei norite, jog Jumis būtų pasirūpinta, pasirinkti slaugos centrą. Rinktis gali ne tik senjorai, bet ir jaunesni žmonės, kurie nori pasirūpinti savo vyresnio amžiaus giminaičiais. Jei manote, jog Jūsų giminaičiui reikia atlikti tyrimus ir susitikti su gydytojais, tačiau jis neskiria tam laiko, tuomet naudinga pasirinkti pasiūlyti jiems apsilankyti slaugos centruose. Slaugos centras yra geras pasirinkimas tiems, kurie rūpinasi savo sveikata. Tačiau yra daugiau nei keli slaugos centrai, todėl verta neskubėti renkantis. Pasinaudokite keliais patarimais, kurie padės lengviau pasirinkti:

 

  • Pagalvokite, kiek galite skirti santaupų slaugos centrui. Jei gaunate nedidelę pensiją ir negalite skirti daug savo poreikiams, tuomet nenusiminkite. Slaugos centrai kainuoja pigiau tiems, kurie atvyksta su siuntimu. Jei gydytojas Jums išrašys siuntimą, mokėti reikės pigiau. Be to, turėkite omenyje, jog nebūtina pasilikti slaugos centre savaitę, galite pabūti kelias dienas, atsipalaiduoti ir vykti namo. Paskaičiuokite, kiek galite skirti slaugos centrui ir tuomet pradėkite rinktis.
  • Turėkite omenyje, jog slaugos centrai siūlo skirtingas paslaugas ir apgyvendinimo sąlygas. Jei norite, jog pinigai būtų išleisti tam, jog komfortiškai būtumėte apgyvendintas ir būtų suteiktos norimos paslaugos, tuomet verta pasirinkti atidžiai rinktis slaugos centrą. Rinkdamiesi rasite skirtingas kainas, skirtingas apgyvendinimo sąlygas, skirtingas paslaugas. Pagalvokite, ko Jums reikia, įvertinkite savo finansinę būklę ir tuomet pasirinkite.
  • Prieš pasirenkant slaugos centrą, verta atvykti susipažinti su personalu ir pamatyti patalpas. Jei norite slaugos centre likti savaitę, tuomet geriau iš anksto pasidomėti viskuo, kas aktualu. Svarbu, jog būtų suteiktas geras maitinimas ir visos reikiamos paslaugos. Rinkdamiesi slaugos centrus, apsilankykite arba susisiekite ir pasiteiraukite, ar dažnai yra valomos patalpos, koks maistas yra tiekiamas, kiek kartų  per dieną.
  • Pasidomėkite gydytojais, kurie dirba pasirinktame slaugos centre. Jei norite gerai praleisti laiką ir po nakvytės slaugos centre jaustis geriau, tuomet naudinga pasidomėti, kas dirba pasirinktame centre. Raskite slaugos centrą, kuriame dirba patyrę gydytojai, galintys Jums suteikti reikiamą priežiūrą. Plačiau: https://www.gemma.lt/lt/slauga

 

Pasirinkti slaugos centrą yra verta visiems, kurie nori gerai praleisti laiką ir pasijusti geriau. Pasirūpinti savo sveikata turėtų kiekvienas, kuris nori gerai jaustis.