Ilgalaikė automobilių nuoma sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Nenuostabu: šiais laikais, kada vis labiau plinta vartotojiškumo mažinimo, minimalizmo ir ekologiškumo idėjos, automobilio nuoma tampa itin praktišku pasirinkimu.

Kodėl ilgalaikė automobilių nuoma gali būti jums naudinga?

Galimybė vairuoti geresnį automobilį

Ilgalaikė automobilio nuoma daug paprasčiau suteikia galimybę vairuoti tokį automobilį, apie kokį svajojate. Skirtingai negu perkant nuosavą automobilį, nuomojantis daug lengviau pasirinkti naują, inovatyvų ir daug kainuojantį modelį, kuris būtų sunkiai įperkamas.

Sutaupo pinigus

Nuosavo automobilio įsigijimas gali pareikalauti nemažai išlaidų, o kartais ir banko paskolos. Ypač, jei norima turėti naujesnę transporto priemonę. Jau nekalbant apie išlaidas, skiriamas automobilio priežiūrai ir išlaikymui, kurios dar labiau išauga, jei susiduriama su gedimais.

Ilgalaikė automobilių nuoma yra finansiškai naudingas pasirinkimas: išsinuomodami automobilį jūs ne tik galite pasirinkti modelį, kurio šiaip jau nepirktumėte, tačiau ir išvengiate papildomų išlaidų, skiriamų jo priežiūrai bei gedimų taisymui.

Lengvai prieinama

Tam tikrais atvejais, kad įsigytumėte automobilį, reikalinga jūsų kredito istorija. Esami ar ankstesni finansiniai įsipareigojimai gali apsunkinti naujo automobilio pirkimą. Tuo tarpu ilgalaikę automobilio nuomą teikiančios įmonės nereikalauja jūsų finansinio profilio ataskaitų – jums tereikia laiku ir reguliariai susimokėti už automobilio nuomą.

Papildoma vertė

Ilgalaikę automobilių nuomą teikiančios įmonės savo klientams neretai siūlo papildomų privalumų, kaip automobilyje įtvirtintos vaikiškos kėdutės, GPS sistema, WiFI ryšio priedėlis. Gali būti siūloma pasinaudoti ir tokiomis galimybėmis, kaip nemokamas aptarnavimas kilus problemoms su transportu ar mažesnės išlaidos kurui.

Draugiška aplinkai

Ilgalaikė automobilių nuoma sukuria galimybę mažinti vartotojiškumą. Sprendimas nuomotis automobilį užuot jį pirkus yra išties draugiškas aplinkai pasirinkimas.

Paprasta keisti

Jeigu perkant nuosavą automobilį dažniausiai jį suvokiame kaip priemonę, kuri tarnaus ne vienerius metus, tai ilgalaikė automobilių nuoma yra daug mažiau įpareigojanti. Priklausomai nuo nuomos paslaugas suteikiančios įmonės, ilgalaikė automobilio nuoma gali tęstis nuo mėnesio iki kelių metų. O tai reiškia, kad keisti automobilį pagal savo porekius tampa daug lengviau.