Krovinių gabenimas turėtų būti toks, kad gabenamos prekės išliktų saugios ir nepažeistos visos kelionės metu. Tačiau, keliai gali būti nelygūs, o pačios kelionės metu gali įvykti daug įvairių netikėtų situacijų, kurios gali neigiamai paveikti krovinio saugumą. Būtent todėl, labai svarbu tinkamai supakuoti visas prekes ir krovinius taip, kad būtų kuo mažesnė tikimybė kažką sugadinti. Tam ypač padeda kartono lakštai, kurie apsaugo prekes ir pakuotes visos kelionės metu.

 

Jau labai daug metų įvairios įmonės būtent kartono lakštų pagalba apsaugo savo klientų krovinius. Puiku tai, kad juos naudoti yra labai lengva. Taip pat, jie yra daugkartinio naudojimo, tad galima prisidėti prie gamtos tausojimo bei sutaupyti šiek tiek pinigų. Pakuojant krovinius svarbiausia viską sudėlioti taip, kad prekės neliestų viena kitos ir jas skirtų kartoniniai lakštai. Lakštai padės apsaugoti pakuotę ir sugers tam tikrą dalį smūgių pačios kelionės metu. Visgi, svarbu pabrėžti, kad esant ekstremaliai situacijai lakštai gali neapsaugoti krovinio.

 

Renkantis tinkamiausius kartono lakštus svarbu atkreipti dėmesį į kartono storį. Kuo jis yra storesnis, tuo patvaresnė bus apsauga. Plonas kartonas gali neatlaikyti smūgių ir susilenkti, taip pažeisdamas prekės pakuotę. Taip pat, galiausiai dėl plono kartono ant dėžių gali likti sulenkimo žymės bei įvairios nuospaudos, kurios gadina prekinę išvaizdą.