Automobiliai dažniausiai yra sedanai ar „universalai“. Automobilių nuoma rekomenduoja rinktis nemažesnius nei standartinės/vidutinės klasės automobilius, jei planuojama ilgesnė kelionė ir turima nemažai bagažo. Jie suvartoja vidutinišką kiekį degalų (apie 6-7 litrus), kadangi yra didesnės mašinos, turi daugiau vietos tiek salone, tiek bagažinėje, ir turi galingesnį variklį. Yra pakankamai talpūs ir patogūs keliauti keturiese ar penkiese. Puikiai tiks tiek ilgalaikiai, tiek trumpalaikiai nuomai. Su šiuo automobiliu drąsiai galima ryžtis važiuoti ir tolimesnį atstumą.  Šis automobilis patogus tiek keliavimui miestuose, tiek už jo ribų. Automobilių nuomoje tai gana patrauklus pasirinkimas. Kadangi tai optimalus pasirinkimas, bet kokiai kelionei. Automobilių nuoma šiai klasei priskiria Peugeot Aygo, Seat Toledo, Skoda Octavia, Opel Insignia ir pan. modelių automobilius.

Kada geriausiai rinktis erdvios klasės automobilius?

Erdvės ir patogumo nori kiekvienas būsimas automobilių nuoma užsiimančios įmonės klientas. Erdvios klasės automobiliai yra panašūs į standartinės/vidutinės klasės automobilius, tačiau yra dar didesni ir erdvesni, dažniausiai „universalai“. Automobilių nuoma drąsiai siūlo rinktis ilgoms kelionėm ir ilgalaikiai nuomai. Vietos tokiose automobiliuose visada užteks ir žmonėm, ir bagažui. Į tokius automobilius galima drąsiai sutalpinti visą kelionės mantą ir komfortiškai jaustis salone. Toks automobilis tiks ilgai kelionei ir penkiems asmenims. Automobilių nuoma siūlo tokias mašinas tiek ilgalaikiai, tiek trumpalaikiai nuomai. Jie suvartoja vidutinį kiekį degalų (6,5-7,5 litrų). Automobilių nuomos įmonės šiai klasei dažniausiai priskiria BMV 5 Series, Honda Accord ir pan. modelių automobilius.

Kada geriausiai rinktis veno/miniveno klasės automobilius?

Automobilių nuoma didesnius automobilius išskyrė į veno/miniveno kategoriją.  Automobiliai dažniausiai turi 7 sėdimas vietas, tad vietos užteks didesnei grupei keliautojų arba gausiai šeimai. Vietos salone yra daug, todėl bus galima važiuoti komfortiškai. Automobilių varikliai neretai yra stipresni ir galingesni nei standartinės ar erdvios klasės automobilių, tad jie ir suvartoja daugiau degalų nei standartinės ar erdvios klasės klasės automobiliai (apie 8-10 litrų). Automobilių nuoma dažniausiai pabrėžia, kad šį trūkumą kompensuoja komfortas. Automobiliai erdvūs, patogūs, turi didelę bagažinę ir dažnai pritaikyti tolimesnėms kelionėms. Telpa daug bagažo, todėl mintys, kad bagažą reikėtų laikyti rankose net nekyla. Automobilių nuomoje šios mašinos paklausios tiek šeimose tiek didesnėje grupėje žmonių. Automobilių nuoma šiai klasei priskiria VW Sharan, Ford Galaxy, Citroen Grand C4 Picasso, Opel Zafira ir pan. modelių automobilius.