Reikalinga kačių sterilizacija? Kreipkitės į patyrusius specialistus, kurie atliks sterilizacijos procedūras greitai, profesionaliai, taip, kad augintinis patirtų kuo mažiau nerimo ir streso. Sterilizacija yra atliekama jaunoms katėms, kurios dar nėra pilnai subrendusios, kadangi vėliau atlikti sterilizaciją nebėra tinkamas laikas. Sužinokite daugiau apie atliekamas sterilizacijos procedūras ir laiku pasirūpinkite savo augintiniais.

Kodėl svarbu atlikti sterilizaciją?

Kastravimas, sterilizacija yra lytiniams naminių gyvūnų organams pašalinti skirtos procedūros. Po procedūros augintinis netenka galimybės daugintis, tačiau tai toli gražu nereiškia, jog jis nebegali gyventi pilnaverčio gyvenimo. Sterilizacija visiškai netraumuoja gyvūno ir beveik nesukelia jam jokio streso. Po sterilizacijos gyvūnėlis viską užmiršta ir toliau nerūpestingai džiaugiasi pilnaverčiu gyvenimu.

Sterilizacija – ne tik didesnei ramybei, bet ir sveikatai

Moksliniais tyrimais įrodyta, jog sterilizuotas gyvūnas gyvena sveikesnį gyvenimą ir yra apsaugomas nuo kai kurių dažnai pasitaikančių ligų. Paprastai sterilizacija atliekama tam, kad augintinis nekeltų nereikalingo triukšmo ir būtų ramus, tačiau tuo pačiu laimima ir besirūpinant augintinio sveikata. 

Būtent todėl atlikti sterilizacija yra ne tik naudinga, bet ir sveika. Maža to, daugiau ramybės įgyja ir mažiau rūpesčių patiria tiek katė, tiek jos šeimininkas.

Patikima ir profesionalių veterinarijos specialistų atliekama kačių sterilizacija už gerą kainą! Leiskite specialistams pasirūpinti Jūsų augintiniais ir suteikti profesionalią pagalbą.