Krovinių pervežimai yra patyrimo ir specialių žinių reikalaujanti sritis, kurios reikalus verta patikėti tik patyrusiems logistikos ekspertams. Logistika – tai ne vien krovinio pervežimas, o ištisas paslaugų kompleksas nuo maršruto parinkimo ir organizavimo iki galutinio pervežimo sutvarkant visus reikiamus dokumentus. Skaitykite šį straipsnį toliau ir jame sužinosite daugiau apie vykdomus krovinių pervežimus bei atrasite patikimus logistikos ekspertus.

Platus pervežimų tinklas

Kroviniai gali būti gabenami tiek vietiniais, tiek tarptautiniais maršrutais po ES ir kitas Europos šalis, taip pat Aziją. Tiesioginių pervežimų tinklas labai platus ir yra nuolatos plečiamas. Esant poreikiui, galima gabenti krovinius ir į tolimesnes pasaulio šalis, kitus žemynus. Tokiu atveju vykdomas bendradarbiavimas su kitais pervežėjais, organizuojami krovinių perkrovimai ir gabenimai toliau. Tai vadinama netiesioginiu pervežimu, kuomet visas krovinys ar jo dalis laikomas saugiuose sandėliuose iki kol yra gabenamas į kitą reikiamą vietą.

Skirtingi krovinių gabenimo būdai

Patikimi logistikos ekspertai vykdo pervežimus sausumos ir jūros transportu, visuomet ieško trumpiausio įmanomo maršruto, kuriuo gabenant krovinius išeitų kuo mažiau išlaidų. Specialistai parinks Jums tokį gabenimo būdą, kuris būtų saugiausias ir naudingiausias, atsižvelgiant į esamą situaciją bei Jūsų poreikius.

Krovinių pervežimai – greitai, saugiai, už įkandamą kainą. Patikėkite savo krovinius specialistams, kurie suorganizuos sklandžius pervežimus ir padės sutvarkyti visus su pervežimu susijusius reikalus.