Krovinių pervežimas ir jo organizavimas yra sudėtingas procesas, susidedantis iš daugybės etapų, todėl svarbu šį darbą patikėti tik patyrusiems savo srities specialistams. Būkite tikri, jog bus pasirūpinta sklandžiu krovinių pervežimu į reikiamą pasaulio šalį. Visi kroviniai gabenami saugiai, užtikrinant optimalias transportavimo sąlygas, todėl nenukenčia jų kokybė. 

Sužinokite daugiau apie teikiamas pilnų ir dalinių krovinių pervežimo paslaugas bei atraskite patikimus šias paslaugas teikiančius specialistus.

Platus maršrutų tinklas

Vykdomi krovinių pervežimai į įvairias šalis Europos Sąjungoje,  Skandinavijoje, NVS šalyse, Azijoje ir kitur kone visame pasaulyje. Maršrutų tinklas yra labai platus ir vis plečiasi. Logistikos ekspertai suorganizuos pervežimus tiek į artimesnes, tiek į tolimesnes šalis, pasirūpins tarpininkavimu muitinėse, reikiamų dokumentų užpildymų ir kitais formalumais, kurie dažnai atima daug laiko ir sukelia nemalonių rūpesčių. 

Krovinių sekimas realiu laiku

Moderniuose vilkikuose įrengtos palydovinės ryšio sistemos leidžia stebėti krovinius realiu laiku, žinoti jų tikslią buvimo vietą ir apytikslį iki kelionės užbaigimo likusį laiką. Jūs gausite visą reikiamą informaciją apie krovinį, todėl galėsite būti užtikrinti jo saugumu. Vilkikuose taip pat palaikoma reikiama kroviniui temperatūra, sudarytos visos sąlygos, kad krovinys būtų gabenamas patikimai ir saugiai bei išlaikytų savo pirminę būklę.

Pilnų ir dalinių krovinių pervežimas į kitas šalis – greitai, saugiai, patikimai už optimalią kainą. Patyrę logistikos ekspertai pasirūpins Jūsų krovinių pervežimu.