Ieškote gražiausių Lietuvos kampelių, kuriuose būtų jauku paplaukioti valtimis, krateriais ar kitomis vandens transporto priemonėmis? Skaitydami šį straipsnį atrasite naujas, matytas ir dar nematytas Lietuvos gamtos vietas, tinkamas vandens turizmui, gausite visą reikalingą informaciją apie tų vietų ypatumus ir pasisemsite šaunių idėjų savo laisvalaikiui. Pasinerkite į pasakišką kelionę Lietuvos vandenimis ir išvyskite gražiausius gamtos perlus skirtinguose mūsų šalies regionuose!

 

Laisvalaikio kelionių idėjos

 

Aukštaitija yra kone labiausiai ežerų kupinas kraštas su daugybe kraterių įleidimo vietų. Jeigu keliaujate į Aukštaitiją, verta apsilankyti Zaraso ežero pakrantėje prie apžvalgos bokšto, Stirnių ežere Labanoro regioniniame parke, aplink Molėtus esančiuose ežeruose ir daugybėje kitų vietų, kurios itin palankios vandens turizmui.

 

Dzūkijoje bene įspūdingiausia Nemune prie Druskininkų, taip pat Metelių regioniniame parke. Galite pavažiuoti kiek šiauriau link Kauno ir aplankyti Birštono vietoves, nuo kurių atsiveria įspūdinga panorama į Nemuną.

 

Keliaujantiems į Suvalkiją puikus pasiūlymas – šalia Kaliningrado sienos esantis Vištyčio ežeras

 

Jeigu keliaujate į Žemaitiją, viena dėmesio verčiausių vietų yra Platelių ežeras, taip pat Lūksto ežeras prie Varnių – čia taip pat gausu paplaukioti idealiai tinkamų vietų.

 

Klaipėdos krašte tikrai verta daug ką išvysti: čia tiesiog privaloma aplankyti Ventės ragą, Krokų lanką, Kuršių Neriją, Olando kepurę bei kitas vietas.

 

Daugiau informacijos apie kraterių įleidimo vietas, vandens turizmą, teisinį reguliavimą bei leidimus rasite: https://www.plaukiu.lt/