Gėlių pristatymas yra puiki paslauga, kuri leidžia bet kuriuo metų laiku, bet kurią savaitės dieną ir bet kokią proga (o, galbūt, ir be jokios progos), nustebinti bei pamaloninti jums svarbų asmenį. Jei reikėtų įvardinti vieną gražiausią dalykų pasaulyje, daugybė žmonių sakytų, kad tai ir yra gėlės. Taigi, gėlių niekada nebus per daug, o gėlių pristatymas užtikrina, kad gėlės pateks ten, kur reikia. Vis dėlto, tai nėra vienintelis momentas, į kurį privalu atkreipti dėmesį. Verta akcentuoti, kad gėlių gavęs žmogus, turėtų žinoti, kaip elgtis ir ką daryti, kad gėlių pristatymo metu įteiktos gėlės džiugintų kuo ilgiau. Taigi, ką daryti ir ko ne?

Jei gėlių pristatymo metu jums buvo įteikta keliolika ar net kelios dešimtys skintų rožių, tai, tokiu atveju, vertėtų padaryti štai ką: prieš merkdami gėles, nupjaukite kotelius įstrižai. Tokiu atveju, vandens įgeriamumo plotas bus 2 – 3 kartus didesnis nei įprastai. Taigi, gėlės bus geriau aprūpinamos maistinėmis medžiagomis bei ilgiau džiugins jūsų akis.

Dar vienas patarimas, kuris, beje, bus labai naudingas, nepriklausomai nuo gėlių rūšies. Rožės, tulpės, gerberos – visai nesvarbu, kokios gėlės jums buvo įteiktos pristatymo metu, atminkite, kad jų nevertėtų į šaltą vandenį. Geriausias pasirinkimas yra kambario temperatūros vanduo.

Daugelis žmonių yra įsitikinę, kad vandenį gėlėms pakanka keisti kartą per 3 ar 4 dienas. Tačiau tai nėra tiesa – geriausių rezultatų sulauksite tuomet, jei vandenį keisite kiekvieną dieną.

Svarbu ir tai, į kokią vazą pamerksite gėles. Rinkitės plačią bei erdvę, kurioje gėlėms tikrai pakaktų vietos ir jos galėtų laisvai kvėpuoti. Beje, tokioje vazoje gėlės ne tik ilgiau išsilaikys, bet ir atrodys estetiškiau.

Ne paslaptis, kad gėlių pristatymo metu įteiktos gėlės sukelia labai daug šiltų emocijų ir norisi, kad grožis, patekęs į jūsų namus, džiugintų kuo ilgiau. Pasirodo, tai iš tiesų yra įmanoma – jei laikysitės šiame tekste išvardintų patarimų, galite būti tikri, kad gėlių pristatymo metu įteikti žavingi žiedai jūsų akis džiugins ilgai.

blooms.lt