Garo izoliacinė plėvelė yra naudojama vidinių stogo konstrukcijų apsaugai nuo drėgmės. Drėgmė, einanti iš patalpų yra sulaikoma sudarant itin sandarų barjerą. Speciali plėvelė garantuoja stogo ilgaamžiškumą ir sandarumą, todėl svarbu pasirūpinti tinkamomis izoliacinėmis medžiagomis. Skaitykite toliau ir sužinokite apie geriausius izoliacinius sprendimus stogo statybai.

 

Patikimi ir užtikrinti sprendimai

 

Montuojant stogus, svarbu didelį dėmesį skirti kokybei ir apmąstyti izoliacines savybes. Vien difuzinės plėvelės, apsaugančios namo stogus nuo drėgmės dar neužtenka. Siekiant sulaikyti iš patalpų vidaus sklindančius garus, svarbu kartu montuoti ir izoliacines garo plėveles, padedančias išgauti dar didesnį efektą.

 

Garo plėvelė pasižymi viena išskirtine savybe – tai kintamas Sd koeficientas, leidžiantis užtikrinti vienodą stogo konstrukcijų apsaugą tiek žiemą, tiek vasarą. Visai nesvarbu, kokia lauke yra temperatūra ir koks drėgmės lygis – prisitaikant prie esamų aplinkos sąlygų sukuriama patikima apsauga visą laiką.

 

Apsaugos nuo drėgmės ir garų tikrai neužtikrins juodos polietileno plėvelės, kuriose laikui bėgant atsiranda skylučių. Garą izoliuojančios plėvelės turi būti pagamintos tik iš pirminių medžiagų, garantuojančių kokybės vientisumą.

 

Jeigu turite klausimų dėl izoliacinių medžiagų pasirinkimo – kreipkitės į tiekėjus ir jie padės Jums rasti geriausią, labiausiai Jūsų poreikiams tinkamą variantą.

 

Aukštos kokybės garo izoliacinė plėvelė visuomet parankiomis kainomis! Įsigykite jau dabar iš patikimų tiekėjų ir būkite užtikrinti, kad Jūsų stogas bus ilgaamžis.