Ieškote patikimų odontologijos specialistų ir norėtumėte sužinoti, kiek kainuoja estetinis plombavimas? Kaina priklauso nuo konkretaus atvejo, todėl nustatyti tikslią kainą ne visada yra lengva, tačiau galite būti užtikrinti, jog paslaugos kainuos ne per daug ir bus palankios klientui. Skaitykite toliau šį straipsnį, sužinokite apie atliekamas estetinio plombavimo procedūras.

Estetinis plombavimas gražiai šypsenai

Ko gero nėra kitos tokios procedūros, kuria būtų galima taip efektyviai suteikti gražią spindinčią šypseną. Estetinis plombavimas padės pašalinti visus gražiai išvaizdai trukdančius požymius. Deja, ne kiekvienas gimstame su gerais paveldėtais genetiniais duomenimis, todėl norint pasirūpinti dantų lygumu, taisyklinga forma, gražia balta spalva, reikalingos papildomos estetinės procedūros.

Estetinis plombavimas padės paslėpti dantų ėduonį, nuskilimus, gelsvą spalvą ir netinkamas, negražias formas. Dažniausiai estetinio plombavimo procedūros atliekamos priekiniams dantims, kadangi būtent jie yra geriausiai matomi, tačiau esant poreikiui, plombuojami ir kiti dantys.

Palaikykite gražią šypseną

Atlikus estetinio plombavimo procedūras, svarbu palaikyti burnos ertmės higienos priežiūrą ir pasirūpinti ja pačiam tam, kad rezultatai būtų dar geresni. Be kruopštaus dantų valymo, svarbu bent kartą per pusmetį apsilankyti profesionaliai burnos higienos priežiūrai. Tai padės Jūsų šypsenai visuomet išlikti spindinčiai.

Estetinis plombavimas kaina, kuri niekada nepasirodys per didelė! Leiskite Jumis pasirūpinti patyrusiais odontologijos specialistais ir tuo pačiu sutaupykite, išvengdami per daug brangių procedūrų.