„Debica“ padangos yra puikus kainos ir kokybės, gerų eksploatacinių savybių ir patikimumo derinys.

1937 m. Lenkijos pakraštyje buvo suformuota padangų įmonė „Debica“ („Debica“), kuri dabar yra labai populiari tarp automobilių savininkų. Tačiau šiandien „Debica“ priklauso įmonei „GoodYear“, kuri 1995 m. Nusipirko įmonę, įsigydama daugiau nei 55% padangų gamybos akcijų. Šiandieniniai „Debica“ produktai visiškai atitinka „GoodYear“ tarptautinius standartus ir konkuruoja su geriausiais padangų gamintojais ir geriausiais padangų modeliais. „Goodyear“ grupė atnešė „Debica“ ne tik populiarumą ir investicijas, bet ir atvėrė prieigą prie progresyvių naujausių technologijų ir tyrimų centrų, bendradarbiaudama su garsiausiais padangų gamintojais.

Jau 1997 m. „Goodyear“ pateikė visus žemės ūkio padangų modelius, anksčiau priklaususius Vokietijos įmonei „Fulda“ ir Prancūzijos „Amiens“, Debica. Ir 1998 m. Buvo atidaryta didžiausia šiuolaikiška sunkvežimių radikalių padangų gamybos gamykla. „Goodyear“ visą kamerų įrangą Turkijoje perkėlė į Debica gamyklą, kuri vėliau tapo pirmąja ir vienintele „Goodyear“ fotoaparatų gamintoja visoje Europoje.

Kodėl turėtumėte pirkti „Debica“ padangas?

„Goodyear“ technologijos naudojimas žymiai pagerino produktų kokybę ir našumą. Šio prekės ženklo padangos atitinka aukštus standartizacijos standartus ir yra eksportuojamos visame pasaulyje. Dideliame įmonės asortimente yra automobilių gumos, skirtos visų tipų ir tipų transporto priemonėms.

Debica padangos

Padangos „Debica“ palankiai išsiskiria aukštu saugos lygiu, patikimumu, ilgaamžiškumu ir priimtinomis sąnaudomis. Guma yra pritaikyta atšiaurioms oro sąlygoms, dažnai keičiantis temperatūrai, gausiems krituliams. Kruopščiai suprojektuotas kiekvieno modelio dizainas suteikia galingą sukibimą ir stabdymą įvairiomis kelio dangomis, stabilią automobilio padėtį dideliu greičiu ir atliekant manevrus bei posūkius sausu oru, sniegu ir apledėjusiomis sąlygomis. Aštrių briaunų ir funkcinių lamelių buvimas protektoriaus blokuose padidina padangos briaunos poveikį, o tai teigiamai veikia važiavimo savybes, veikimą ir sukibimo lygį. Gerai išvystytos ir didelės apimties drenažo sistemos efektyviai ir greitai iš vandens ar sniego nuotekų išleidžia iš kontaktinės zonos, taip padidindamos atsparumą akvaplanavimui ir slūgstymui. „Debica“ kaučiukas gaminamas sezoniškai ir turi puikų atsparumą dilimui. Žiemos sezonui naudojami specialūs komponentai, kurie nustato jo atsparumą šalčiui ir elastingumą. Griežtesnės vasarinės padangos gali atlaikyti aukštą temperatūrą, o tai pagerina sukibimą. Padangose ​​sumontuotos patvarios konstrukcijos, užtikrinančios apsaugą nuo didelių apkrovų ir deformacijų pažeidimų.

Debica padangos

Žieminės ir vasarinės padangos Debica

  • Puikią kokybę ir vairavimo komfortą suteiks vasariniai modeliai „Debica Quartet 2“, „Passio 2“, visureigis „Presto“ ir „Presto UHP 2“.
  • Žiemines padangas garantuos „Debica Frigo 2“ ir „Frigo HP2“ žieminės padangos.
  • Visą sezoną įmonė sukūrė „Navigator“ linijos modelius.
  • „Debica“ padangoms garantuojamas vairavimo saugumas ir aukščiausios klasės vairavimo savybės bet kuriuo metų laiku labai ilgą laiką.

Kataloge yra įvairių sezonų „Debica“ padangų modeliai: žieminės Debica padangos, vasarinės Debica padangos, visureigės padangos.