Plastikiniai langai Vilniuje butui

Ar perkant plastikinius langus butui reikia specialios konsultacijos? Kartais klientai galvoja, kad langai butui ir namu yra visiškai vienodi. Aišku, galima sakyti, kad profiliai nesiskiria, gamintojai tie patys, tačiau kiekvienas langų pardavėjas žino, kad tarp gamintojų siūlomų produktų galima rinktis tuos, kurie yra skirti butui ar namui. Taip pat, jeigu ieškote langų komercinės paskirties pastatui, langus gaminančios firmos rekomenduoja kitus profilius. Tai yra tik rekomendacijos. Nieko blogo nenutiks, jeigu bute montuosite tuos pačius langus, tačiau kodėl nepasinaudojus gamintojų rekomendacijomis? Kodėl yra išskiriami langų profiliai? Pirmiausia, tai skiriasi objektų techninės charakteristikos. Net ir šildymo sistema turi įtakos langų pasirinkimui. Juk dažnu atveju butuose yra miesto šilumos tinklų valdomas šildymas, o tai reiškia, kad šiluma pasiekia namus tada, kad miesto šilumos tinklai įjungia šildymą. Šis veiksnys lemia tai, jog bute yra tam tikra temperatūra. Tuo tarpu, jeigu langu renkatės nuosavam namui, tai dažniausiai šildotės patys. Būtent namo šeimininkas nusprendžia, kad reikia įjungti šildymo sistemą. Atsižvelgiant į šiuos kriterijus, kai kurios plastikinius langus gaminančios kompanijos išskiria tam tikrus langų profilius.

Langų montavimas. Kas yra svarbu?

Viename iš straipsnių esame kalbėję, kad atliekant langų montavimo darbus, vienas svarbiausių kriterijų, tai kaip tam tikras langų profilis turi būti tvirtinamas. Kiekvienas gamintojas naudoja skirtingas technologijas, skiriasi lango rėmo struktūra, tad ir montavimas vyksta kitaip. Ką reikia žinoti? Dažnu atveju, kada perkate pigesnius plastikinius langus, atkreipkite dėmesį į lango rėmo struktūrą. Pasiteiraukite langų pardavėjo, ar šis jūsų užsakomas plastikinių langų profilis yra lengvai montuojamas. Aišku, jeigu įmonė, kurioje perkate plastikinius langus atliks ir montavimo darbus, tada ši problema nėra labai svarbi. Tačiau jeigu montuosite patys ar samdysite meistrus, tad verta žinoti šią informaciją.

Plastikiniai langai. Kur juos pirkti: Vilniuje ar Kaune?

Atrodytų, kad plastikiniai langai tiek Vilniuje, tiek Kaune kainuoja tiek pat. Tačiau, juk skiriasi miestų dydžiai, įmonių kiekiai ir panašiai. Dažnai vieną langų profilį galima rasti pigiau Kauno mieste, o kitą Vilniaus mieste. Norintiems sutaupyti ir išsirinkti tinkamiausius langų profilius rekomenduojame kreiptis ir į Vilniaus ir į Kauno miesto kompanijas. Naudodamiesi internetu jus nesunkiai galite susirasti daug įmonių, kurios dirba Vilniuje, ir kurios dirba Kaune. Pasiteiraukite langus parduodančių specialistų kiek kainuoja plastikiniai langai, kodėl būtent šie profiliai yra perkamiausi ir kodėl? Svarbu nepamiršti, kad geriausia, kad ta pati kompanija atlieka langų pardavimo ir montavimo darbus, bei teikia garantinį langų aptarnavimą.