Įsigijote naujų krautuvų ir kitos statybinės technikos, tačiau dar nepasirūpinote atsarginėmis dalimis? Niekuomet ne per vėlu tai padaryti! Metas įsigyti papildomų dalių įvairios paskirties darbinei technikai gera kaina. Skaitydami šį straipsnį toliau, sužinosite apie geriausius pateikiamus pasiūlymus ir taip pat atrasite patikimus, kokybiškų detalių tiekėjus.

Aukštos kokybės „Komatsu“ dalys 

Siekiant užtikrinti aukštą kokybę ir patikimumą, vykdomas bendradarbiavimas su techninės įrangos gamybos profesionalais. „Komatsu“ yra žymi japonų įmonė, gaminanti aukšto lygio techniką, skirtą statyboms ir kasybai. Plačiame prekių asortimente rasite ne tik kokybiškų darbo mašinų, bet taip pat visas reikiamas atsargines dalis ir papildomai montuojamas detales.

Tiekiamos techninių įrenginių važiuoklės, dantys, ašmenys, adapteriai, taip pat įvairios eksploatacinės dalys: tepalai, priežiūros rinkiniai ir filtrai. Esant poreikiui, senos dalys gali būti pakeistos naujomis.

„Komatsu“ jau daug metų gamina originalias detales, kurių gamybai naudojami aukščiausios kokybės standartai. Naudojant kokybiškas dalis, ilgėja įrenginių eksploatacijos trukmė, gerėja darbo kokybė ir našumas. Jeigu Jūsų turimos dalis jau paseno, metas jas pakeisti naujomis ir dar labiau patobulintomis dalimis.

Visoms dalims tiekiama ilgalaikė garantija, todėl įsigydami naujų dalių galėsite būti užtikrinti aukšta kokybe. Naujos dalys sėkmingai tarnaus ilgą laiką, kur kas labiau palengvindamos daugelį darbo procesų.

Daugiau apie tiekiamas krautuvų dalis ir kitas paslaugas rasite: https://baltem.lt/