Vasaros metu laukimas baidarėmis daugeliui žmonių yra viena smagiausių pramogų, kuria norisi mėgautis ne vieną kartą. Tačiau juk ši vandens pramoga, tokiu atveju, kai jau esate puikiai ją įvaldę – geras pasirinkimas ir tokiu atveju, kai lauke oras nėra geras. Net ir bloguoju metų laiku baidarių nuoma yra puikus pasirinkimas laisvalaikiui. Tik tuomet reikalinga gera apranga ir tuo pačiu tinkamo maršruto pasirinkimas.

Maršrutai, kuriuos reikia įvertinti

Baidarių maršrutai yra pirmasis ir bene svarbiausias niuansas, kurį reikia įvertinti renkantis Jums labiausiai tinkamą kelionės tipą. Ne tik žiemomis, tačiau ir vasaromis, tačiau bet kuriuo atveju – skirkite tam dėmesio.

Vėsiuoju metų laiku dažniausiai pasirenkami trumpesni maršrutai, kadangi tokiu atveju plaukimas tampa pavojingesnis, kai oras prastas – dažniausiai reikia ir daugiau jėgų. Tokiu atveju reikalingas atsakingas savo jėgų įvertinimas, kad plaukimas netaptų labai komplikuotas.

Tinkamos aprangos pasirinkimas

Baidarių nuoma dažniausiai suteikia visas reikalingas apsaugos priemones. Tačiau kalbant apie rinkamą aprangą, kuri reikalinga tokiu atveju, kai lyja lietus, kai yra blogas oras – teks pasirūpinti patiems. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad galima įsigyti dėvėtą, kurios kaina nėra didelė, tačiau j pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis, tad net ir patys ilgiausi atstumai bus įveikiami be jokio vargo.

Taip pat reikia daugiau dėmesio skirti papildomiems akcentams, kurie reikalingi, kad plaukimas būtų sausas. Tai ir gera avalynė, žinoma, tinkamo lietpalčio pasirinkimas ir kitos smulkmenos. Prieš perkant visada galite kalbėti su asmenimis, kurie teikia baidarių nuomos paslaugas. Jie dažniausiai pataria dėl drabužių pirkimo.

Kitos smulkmenos plaukimui

Taip pat dažni plaukiotojai turi pasirūpinti ir kitomis smulkmenomis, kurios gali garantuoti, kad plaukimas bus smagus, be jokio vargo, svarbiausia – saugus. Geriausia rinktis gaminius, kurie pripažinti kaip geriausi. Tokiu atveju kokybė patekins Jūsų poreikius.

Ir tai yra specialūs dėklai, kurie skirti apsaugoti daiktus nuo vandens. Žinoma, taip pat ir galima įsigyti savęs gelbėjimosi liemenes, kurios atitinka Jūsų kūno matmenis. Gera avalynė taip pat reikalinga tad skirkite dėmesio smulkmenų pasirinkimui ir bet kokiu oru plaukite smagiai, maloniai ir saugiai.