Angarų statyba dėl jai būdingos spartos ir sąlyginai mažų investicijų sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Privačiame sklype pastatytas angaras gali būti naudojamas įvairių daiktų ar automobilių sandėliavimui, gamybinės veiklos vykdymui ar netgi poilsiui bei pramogoms.

Dar daugiau, profesionaliai pastatytas angaras gali tarnauti daugelį metų, o dėl universaliai pritaikomos konstrukcijos nereikalauja didelių laiko ar finansų sąnaudų, kada norima keisti angaro paskirtį.

Kita vertus, tam, kad angaras nekeltų daug rūpesčių ir atitiktų visus jūsų poreikius, svarbu atkreipti dėmesį į kelis aspektus. Šiame straipsnyje pateikiame dažnai pasitaikančias angarų statybos klaidas, kurių vertėtų išvengti:

Vietos reikalavimų pažeidimas

Angaras yra gana didelio aukščio ir dydžio statinys, o jei dar jame vykdoma gamybinė veikla – angaras tampa ir triukšmo šaltiniu. Jeigu angaro įrengimo teritorijoje yra taikomi pastatų aukščio ar triukšmo lygio reikalavimai, juos pažeidus galima patirti didelių finansinių nuostolių. Tad prieš statant angarą pasirinktoje vietoje, svarbu išnagrinėti, ar angaro statyba nepažeis teritorijai taikomų įstatymų.

Netinkamas dydis

Labai dažnai pasitaikanti situacija – adekvatus neįvertinimas pasirinkto angaro dydžio. Būkite tikri, kad angaro eskizas išties atitinka jūsų lūkesčius bei tinka pasirinkoje teritorijoje. Neišvengsite apmaudo, jei pastatytas angaras pasirodys per mažas, kad patenkintų nustatytus poreikius.

Kad pasirinktumėte išties jums tinkamą angaro dydį, svarbu konsultuotis su profesionalais – jie atras geriausiai jums tinkamą sprendimą.

Netinkama vieta

Tiesa ta, kad brėžinyje angaro projektas gali atrodyti vienaip, tačiau realybėje – visiškai kitaip. Skirkite laiko nuspręsdami teritorijos vietą, kur bus statomas angaras. Atsižvelgite į tai, ar angaras negadins aplinkos vaizdo, neužstos svarbių objektų bei tinkamai įsilies į bendrą aplinkos vaizdą. Be to, tinkamoje vietoje pastatytas angaras gali sukurti ir didesnės teritorijos erdvės įspūdį.

Netinkamos medžiagos

Net ir parinkus optimaliausią angaro dydį bei jo vietą teritorijoje, netinkamos statybinės medžiagos gali sugadinti visą projektą. Priklausomai nuo angaro paskirties ir teritorijai būdingų oro sąlygų, svarbu parinkti atitinkamas statybines medžiagas. Šiuo atveju vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kokio stiprumo, izoliacinio pralaidumo, išvaizdos pastatas jums reikalingas.

Angarai  – https://destena.lt/